Image 1 title

type your text for first image here

Image 2 title

type your text for second image here

Image 3 title

type your text for third image here

Image 4 title

type your text for 4th image here

Image 5 title

type your text for 5th image here

Piekarnia

Cukiernia

Twój Tort

O Nas

Tradycja firmy „Z Pieca Rodem” sięga początku lat '90 poprzedniego wieku. Z roku na rok rozwijaliśmy naszą produkcję, a nasze wyroby stały się cenione i rozpoznawalne przez naszych Klientów.

Z czasem ich grono stawało się coraz liczniejsze. Dzisiaj dostarczamy nasze wyroby do kilkudziesięciu sklepów na terenie Łodzi oraz województwa łódzkiego. Stworzyliśmy sieć naszych sklepów firmowych oraz franczyzowych, których liczba stale rośnie (na obecną chwilę mamy ich 22). Do naszych sklepów zapraszamy przez cały tydzień.

Sukcesywnie opracowujemy i wprowadzamy na rynek nowe rodzaje pieczywa, ciast oraz tortów, dzięki czemu trafiamy w gusta coraz szerszej grupy Konsumentów. Na dzień dzisiejszy oferujemy około 40 gatunków pieczywa, ciast deserowych (w tym sezonowych), słodkich bułek i ciasteczek oraz tortów (w tym na specjalne zamówienie).

„Z Pieca Rodem” kładzie duży nacisk na tradycyjne przepisy i naturalny smak, stara się utrzymać niezmiennie najwyższą jakość składników i wyrobów. Codziennie czuwamy nad spełnieniem Państwa oczekiwań począwszy od wypieku wyrobów, przez ich dystrybucję oraz sprawną obsługę Klientów.

Nasze motto brzmi: "Zdrowy Chleb z Pieca Rodem!"

 

 

Jeden z naszych sklepów firmowych